Press "Enter" to skip to content

Törökbálinti Tüdőgyógyintézet támogatása

Kedves Barátaink!

Ismét egy nagy örömünket oszthatjuk meg veletek. Egyesületünk a törökbálinti Tüdőgyógyintézet gyermekosztályát, ahol régmúltra visszatekintő CF ellátás folyik, 2-2,5 millió forint értékű gyógyászati segédeszköz vásárlásával támogatta. Laki István főorvos úrral és az osztály főnővérével egyeztetve vásároltuk meg a szükséges eszközöket, támogatva ezzel a CF-es betegek és ellátását. Az osztályra így került:

– EDAN iM3 Vital sign betegfigyelő monitor
– PEP maszkok, különböző méretekben
– PARI BOY SX éves csomagok
– pulsoxymeter, a véroxigén és pulzus méréséhez- Libairator, sóterápiás készülékek

Az eszközöket egyesületünk nevében Horváth Lívia adta át az osztály főnővérének, Kornéliának

Image may contain: 2 people, including Horváth Lívia, people smiling, people standing and indoor

Image may contain: screen

No photo description available.

Comments are closed.