Press "Enter" to skip to content

A Heim Pál gyermekkórház CF ellátását támogattuk

Nagy örömmel osztjuk meg, hogy egyesületünk (Cisztás Fibrózis Betegek Egyesülete – CFBE), a Heim Pál kórház gyermekosztályát és CF rendelőjét 2,5 millió forint értékű gyógyászati segédeszközök vásárlásával támogatta, aminek az átadása a közelmúltban megtörtént. Az intézményben dolgozó orvosokkal, nővérekkel egyeztetve vásároltuk meg az eszközöket, hogy a CF-es gyermekek minél jobb ellátásban részesülhessenek.

 • ködfújógépek, a kórtermek fertőtlenítéséhez
 • infúziós pumpa, a vénás kezelésekhez
 • PEP maszkok
 • PARI éves csomagok
 • pulsoxymeter, a véroxigén és pulzus méréséhez
 • infralázmérők
 • germicid UV lámpák fertőtlenítéshez
 • ózongenerátor fertőtlenítéshez
 • szobabicikli
 • fitneszlabdák
 • súlyzók
 • gumiszalagok


A CF rendelőt/ambulanciát új spirometerrel láttuk el, a légzésfunkciók méréséhez, amihez új laptopot és nyomtatót is vásároltunk. Az eszközöket egyesületünk alelnöke, S. Nagy Zsuzsa adta át Ujhelyi Rita főorvosnőnek, erről láthattok az alábbiakban fényképeket is

Heim Pál átadás
Dr. Ujhelyi Rita és S. Nagy Zsuzsa
Heim Pál adomány1
Heim Pál adomány 2
Heim Pál adomány3

Vissza a főoldalra